Sarajevo Prodaja

CIJENA
KM 165.000


TIP
Stambeni prostor

SUBJEKT
Prodaja

BROJ SOBA
Dvosoban

POVRŠINA
53 m2

Opis nekretnine

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan s galerijom na 3. spratu zgrade bez lifta na Dobrinji, ulica Trg Sabora Bosanskog.

Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja, trpezarija, spavaća soba i kupatilo. Iz dnevnog boravka stepenice vode na galeriju cca 20 m2. Gornji sprat može djelovati kao chill room, dodatni spavaći prostor, a vlasnici su pripremili instalacije za dodatno kupatilo. Nekretnina je detaljno renovirana prije 3 godine, a krov je zamijenjen prošle godine o trošku vlasnika. Upravitelj je zauzvrat izdao potvrdu da je etažna jedinica oslobođena plaćanja usluge održavanja do 2033. godine.

Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini trolejbuske okretaljke na Dobrinji. U blizini su i pijaca, supermarketi, omiljeni ugostiteljski objekti, vrtić, osnovna i srednja škola, gradski prijevoz... Dobrinja grad u gradu.

Za sve informacije pozovite nas !

Certificirana agencija za nekretnine Stanpromet.ba Nekretnine
Registarski broj posrednika 001/2022!
Grbavička 8b, 71000 Sarajevo
+387 62 943 330

ID CODE: 502671

Emin Canović
Agent s licencom
Mob: 062943330
Tel: 033842555
E-mail: emin.canovic@stanpromet.ba
www.stanpromet.ba

Nekretnina posjeduje

  • Balkon
  • Telefonski priključak
  • Struja
  • Klima
  • Internet

Postavili StanPromet Consulting Agencija za nekretnine

Adresa Grbavicka 8b
Sarajevo
BiH
  • 062 801 801
  • 00387062 801 801

Podijelite nekretninu na:

Slične nekretnine Pogledajte slične nekretnine